ПРАВИЛА

Шановні майстри та майстрині!  Для отримання права публікувати свої повідомлення, вам потрібно надіслати нам  на пошту artauction.ua@gmail.com  лист, в темі якого потрібно вказати  ЗАЯВКА - АРТ-АУКЦІОН
В листі вказати: 
1. адресу вашого блогу
2. нік
3. категорію, в якій будете виставляти роботи ( якщо ви займаєтесь кількома видами рукоділля, то вказуєте основний вид і додаєте значок +, тобто  вишивка +.)
4. електронну адресу, на яку буде відправлено запрошення, з доступом в блог.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ -  додавайтеся в автори блогу, лише якщо у вас вже є готова робота для продажу!!!

      1. Виставляються  лише рукодільні роботи, продаж побутової техніки, ювелірних виробів, та товарів промислового виробництва   - категорично забороняється!!!
      2. Кількість робіт необмежена.
      3.  При розміщенні повідомлення, в пості вказуєте назву товару, опис та фото деталей. Можна давати посилання на детальний опис у своєму блозі. Якщо робота нова, ви також можете детально розповісти про неї в блозі і дати посилання на аукціон, де можна купити. В кінці повідомлення вказуємо: місто - де ви знаходитесь і стартову ціну.
       6. Термін аукціону:   
      а) Необмежений. Коли аукціон на ваш товар завершився, ви пишете в коментарях  та в заголовку теми «Продано» і зв’язуєтесь через ПП з покупцемСам пост видаляєте в день проплати  покупцем.
      в) Автор може зняти свою роботу з аукціону, в заголовку теми зробивши мітку "Знято з продажу". А сам пост видалити через місяць.
Велике прохання дотримуватися правил аукціону. За перше порушення – попередження, за друге – виключення з авторського складу.Цікаві лоти!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...